Anladık, United States olduğunuzu belirledik.

Turkey için sipariş kabul eden sayfada bulunuyorsunuz.

Başka ülke için diğer sayfaya geçebilirsiniz:

+905336465678 | Yeni Promosyon
Turkey
01 - İMKÂNLAR
ÇALIŞ
SAĞLIK İÇİN
SAĞLIK İÇİN ÇALIŞ
Coral Club — ortağı olmak çok kolay! Bu , sevdiğiniz işi yapmak, kendi işinizi açıp  geliştirmek, sınırları olmayan uluslararası bir işi büyütmek, kendi ekibinizi kurmak ve güvendiğiniz bir ürünü tavsiye ederek  para kazanmak için yeni bir fırsat.
KAYIT OLMAK
HEALTHY BUSINESS * HEALTHY BUSINESS * HEALTHY BUSINESS * HEALTHY BUSINESS * 
Her eve
sağlık getirmek için Coral Club'a ortak ol
DOĞA
Dünyanın  her köşesinden toplanan doğal malzemeleri seçiyoruz. Ürünlerimiz,  doğanın  sağlığı korumak için sunduğu en iyi organik içeriklere — dayanmaktadır .
DOĞA
TEKNOLOJİLER
Fabrikalarımız yalnızca  12 ülkelerdeх — bulunmaktadır ve bu sayede ürünü geliştirmek, yaratmak ve  test etmek için  dünyadaki  mevcut en iyi yenilikçi teknolojileri seçerek en yüksek ürün kalitesini  sağlayabiliriz.
TEKNOLOJİLER
topluluk
Coral Club, sağlıklı yaşam tarzı, güzellik,  sonuç için çabalama gibi  ortak ilgi alanlarına sahip insanları birleştirir. Gelire ek olarak, burada benzer düşünen insanlar ve  пdestek  alacaksınız. Para kazanın, profesyonelce gelişin ve  iletişim kurun!
topluluk
CORAL CLUB SAĞLIKLI1 İŞTİR

Değerlerimizi paylaşan ve şirketin iş fırsatlarından kendi büyümesi için  yararlanmak isteyen herkesi bekliyoruz. Her gün  aramıza yeni ortaklar katılıyor.  Coral Club ile hayatınızı değiştirin ve sağlıklı işinize  вы — başlayın!

CORAL CLUB SAĞLIKLI2 İŞTİR

Değerlerimizi paylaşan ve şirketin iş fırsatlarından kendi büyümesi için  yararlanmak isteyen herkesi bekliyoruz. Her gün  aramıza yeni ortaklar katılıyor.  Coral Club ile hayatınızı değiştirin ve sağlıklı işinize  вы: başlayın!

Distribütör OLMAK
CORAL CLUB’IN PARÇASI OLMAK
YOUR BUSINESS * YOUR BUSINESS *  YOUR BUSINESS * YOUR BUSINESS *  
02 - HAZIR TEMEL
SENİN İŞİN
KURULDU —
ÇALIŞMAYA BAŞLA
İŞİN KURULDU —

ÇALIŞMAYA BAŞLA

с Coral Club — ile ortaklık, finansal yatırımlar, kârsızlık, üretim ve  lojistik zorlukları gibi klasik iş riskleri olmaksızın kendi işinizdir.

Deneyimli ortakların  desteğiyle, kanıtlanmış talimatları izleyerek, güvendiğiniz bir ürünü tavsiye ederek  para kazanacaksınız.

için ideal

ek

gelir
için ideal

ek gelir

Modern bir ağ işi, istikrarlı bir ek gelir kaynağı veya  ömür boyu sürecek bir iş haline gelebilir

Programı ve katılım düzeyinizi kendiniz seçersiniz. Her zaman с yarı zamanlı bir işle başlayabilir, а daha sonra işinize biraz fazla zaman ayırarak kazancınızı artırabilir,  hatta kurduğunuz  iş  işinize yaradığında  arta kalan gelir elde edebilirsiniz. Coral Club'da  bir kişi olarak gelişin,  dünyayı dolaşın ve benzer düşüncelere sahip insanlardan oluşan   ekiple  bir iş kurun.

CORAL CLUB’IN PARÇASI OLMAK
ARANILAN

ÜRÜN
01
01
ARANILAN

ÜRÜN

 Coral Club — ile işin temeli sağlığı korumak için kaliteli ürünlerdir. Etkilidirler ve  insanlar onları sever, dolayısıyla müşteriler  onlar için tekrar  tekrar gelirler. Düzenli müşteriler sonuçları görüyor, onlardan ilham alıyor ve ürünü başkalara  tavsiye ediyor.

ürünler hakkında bilgi almak
HAZIR İŞ

ALTYAPISI
02
02
HAZIR

İŞ ALTYAPISI

Geniş bir ürün yelpazesi hazırladık,  22 den fazla  ülkede satış ofisleri açtık, operasyonel sorunları çözdük ve  dünya çapında  teslimat yapan  çevrimiçi mağaza açtık, böylece hiçbir şey ortaklarımızı  ürünü tanıtmaktan  alıkoyamaz.

CORAL CLUB ofisleri HARİTASI
DANIŞMANIN DENEYİMİ

VE DESTEĞİ
03
03
DANIŞMANIN DENEYİMİ

VE DESTEĞİ

Coral Club ortaklık sistemi “Kendinizin başarıya ulaşması için başkasının başarılı olmasına yardım et”  kuralına göre çalışır.

Ortaklar ve danışmanlar, birikmiş iş deneyimlerini yeni gelenlere aktarır, bu da onların daha az hata yapmalarına ve sonuçlara  daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olur.

coral business academy
Büyümenin

kaynağıdır
04
04
Büyümenin

kaynağıdır

Coral Club'da hayat değişebilir

Yeni tanıdıklar, ilginç etkinlikler ve  benzer düşünen insanlarla birlikte  dünya çapında  seyahatler sizi bekliyor.  Bir motivasyon kaynağınız olacak; bu kendileri başarıya ulaşmış  —insanlar!

ETKİNLİK TAKVİMİ
BAŞARIYA ULAŞMA

PLANI
 
TÜKETİCİ
Ürünü kârlı bir şekilde satın al
Ürün
-20%
Ekip
5-6 tanıdığınız
Zaman
— / —
Gelir
— / —
İndirimler
Kampanyalar
Distribütör
Ekibini kur
Ürün
Bonuslar için
Ekip
6-7 kilit kişi
Zaman
günde 2-3 saat
Gelir
500 $’dan başlar
Etkinlikler
Eğitim
Gelir
Danışmanın desteği
İş ortağı
Kendi işini yürüt
Ürün
Bonuslar için veya hediye
Ekip
100 kişiden başlar
Zaman
günde 8 saat
Gelir
10 000 $’dan başlar
Etkinlikler
Araba bonusu
Gayrimenkul bonusu
Seyahatler
Bilinirlik
Heyecan verici etkinliklerle dolu sağlıklı bir yaşamın keyfini с bizimle keşfet
SUSTAINABLE COMMUNITY * SUSTAINABLE COMMUNITY * SUSTAINABLE COMMUNITY * SUSTAINABLE COMMUNITY * 
EVENTS * EVENTS * EVENTS * EVENTS * 
03 - AKTİVİTELER
etkinlik dolu

yıl
etkinlik dolu yıl

 Yılda birkaç kez tüm uluslararası ekiple  bir araya geliyoruz: birbirimizi tanıyoruz, deneyimlerimizi paylaşıyoruz, birbirimize ilham veriyoruz ve  birlikte hayatın tadını çıkarıyoruz. Bu görüşmeler bizi yeni şeyler öğrenmeye ve  profesyonel anlamda büyümeye devam etme konusunda motive ediyor

bahar, yaz, sonbahar
bahar, yaz, sonbahar
etkinlikler

dünya çapında
Uluslararası görüşmeler  dünyayı dolaşmak,  ortaklarla iletişim kurmak,  büyük ürün lansmanları hakkında bilgi edinmek, deneyim kazanmak ve  yeni başarılar için  ilham almak için fırsatlar sağlar.
etkinlikler
dünya çapında
kış
kış
çevrimiçi etkinlikler

sınırsız
 Dünyanın her yerinden insanları çevrimiçi olarak bir araya getiriyoruz ve yeni ürünler sunmak ve  başarılı ortaklarla  deneyim alışverişinde bulunmak için etkileşimli formatları birbirine  bağlıyoruz.
çevrimiçi etkinlikler
sınırsız
bahar, sonbahar
bahar, sonbahar
yerinde

iş eğitimi
 Dünyanın her yerindeki  danışmanlarla seyahat etme ve  iletişim kurma fırsatı sağlıyoruz.  Farklı ülkelerin  başarılı liderlerinden öğrenerek paha biçilmez deneyimler alabilecek,  aynı zamanda motivasyon kazanıp  deniz kenarında  eğlenebileceksiniz.
yerinde
iş eğitimi
BAHAR
BAHAR
egzotik

seyahatler
Uzmanlık tatilleri,  — о rahatınız için с düşünülmüş bir program ve  ekstra özen gösterilen lüks bir tatildir.. Benzer düşüncelere sahip insanlarla  birlikte, iş  avantajlarından faydalanarak büyülü bir tatil geçirin.
egzotik
seyahatler
EŞİT İMKÂNLAR

SINIRSIZ

BAŞARI İÇİN
EŞİT İMKÂNLAR

SINIRSIZ BAŞARI İÇİN
CORAL CLUB’IN PARÇASI OLMAK
OUR STORIES * OUR SUCCESS * OUR STORIES * OUR SUCCESS * 
 Bu kulüpte  benim  başıma geldiği gibi tek bir cümleyle tüm hayatınızı değiştirebilecek insanlar var

İkinci çocuğumun doğumundan sonra vücudum arızalandı.  37  yaşındayken kendimi gerçek bir enkaz gibi hissettim. Sonsuza dek bir Köstebek Günüydü,  rutinin içinde  boğuluyordum ve  sürekli  bir şeyler için tedavi görüyordum.

Ve  sonra  mercan suyunu ve  Coral Club’u  öğrendim, bu sayede  sanki ikinci bir hayat yaşıyormuşum gibi geliyor!

Devamını okumak

Spor, maratonlar, yarışlar, toplantılar, yeni tanıdıklar, seyahat, gelir ve  tanınma. Hayatım anlamla dolu!  Korkularımla  savaşıyorum, sosyal ağları yönetiyorum, videolar — çekiyorum; bunu yapabileceğimi не  hiç düşünmemiştim.

 Nereden  başlayacağınızı  bilmiyorsanız,  bir etkinliğe gidin, bir danışman bulun,  her şey yoluna girecek! Bu  kulüpte tek bir cümleyle tüm hayatınızı değiştirebilecek insanlar var.  Başıma  geldiği gibi.

Küçültmek
Neli Tolstovs
Ev hanımı
Şirket  — özgürlüktür. İstediğim yerde, istediğim zaman,    istediğim kişiyle  iş yapabilirim

Annem beni 7  yaşımdayken şirketle tanıştırdı. Nasıl yaşadığını, çalıştığını, toplantılar yaptığını, seviyesini nasıl geliştirdiğini, seyahat ettiğini gördüm.

Devamını okumak

Okuldan  sonra  programcı olmak için  üniversiteye girdim, ancak  kısa süre sonra  bu  meslekte  hayal  ettiğim  şeye  sahip olamayacağımı,  kendime, aileme ve seyahate  — vakit ayıramayacağımı fark ettim. Ve Coral Club'da gelişmeye  karar  verdim.

Her şeyden önce şirket  —özgürlüktür: İstediğim yerde, istediğim zaman, istediğim    kişiyle iş  yapabilirim.  İkincisi ise  — çevre: her zaman yardım edecek, destekleyecek,  birlikte vakit geçirmenin ve  hedeflerinize doğru birlikte ilerlemenin keyifli  olduğu insanlar. Başkalarının hikayeleri beni çok motive ediyor. Ben de daha hızlı gelişip kendimin en iyi versiyonu  olmak istiyorum!

Küçültmek
Viktor Türin
Öğrenci
 Şirkete katıldığımdan beri hayatım çarpıcı biçimde değişti:  hayata döndüm, çiçek açtım ve büyük umutlar  görüyorum

 ABD'nin  Kaliforniya eyaletinde yaşıyorum. Coral Club'dan önce özel psikolojik uygulamalarla  uğraşıyordum.  Amerika'ya  taşındıktan sonra 20  kg  fazla kilo  aldığım için dahili bir istek beni  kulübe getirdi. Bu  depresyona yol açtı ve 3  yıl boyunca hiçbir şeyin faydasını  görmedim. Bir arkadaşım bana Coral Club  uzmanlarından videolar göndermeye başladı, ben de beslenme  uzmanımıza  danıştım ve ardından  “ 90 Günde Detoks” programını tamamladım.

Devamını okumak

Kendi başarım beni büyük ölçüde motive etti ve  şimdi  başkalarının yeniden güç, gençlik, sağlık ve iyi bir ruh hali kazanmalarına yardımcı olabildiğim için mutluyum. Şirkete katıldığımdan beri hayatım tamamen değişti:  hayata döndüm, çiçek açtım ve  hem  sağlık  hem de  finansal açıdan büyük umutlar görüyorum.

Küçültmek
Tatyana Şahbander
Psikolog
PARTNERSHIP * PARTNERSHIP * PARTNERSHIP * PARTNERSHIP * PARTNERSHIP * PARTNERSHIP * 
04 - AMAÇLAR
AMAÇLARINI BELİRLE

ÜCRETSİZ ÜRÜN
500$’DAN BAŞLAYAN GELİR
10 000$’DAN BAŞLAYAN GELİR
ÜCRETSİZ ÜRÜN
500$’DAN BAŞLAYAN GELİR
10 000$’DAN BAŞLAYAN GELİR
TÜKETİCİ

Kulübe üye olun ve  ürünleri şirketin  internet sitesinden veya  herhangi  bir satış ofisinden  kulüp fiyatına satın alın.

Kayıt olduktan sonra şirketin  web sitesinde kişisel bir hesap ve ürünleri arkadaşlarınıza önermek için bir  yönlendirme bağlantısı  alacaksınız.  ürün  bağlantısını paylaşabilecek ve tavsiyeniz doğrultusunda satın alma işlemlerinde nakit iadesi alabileceksiniz.

 Üründe %20 indirim
Düzenli ve  sezonluk
promosyon ve  indirimler
 Satın almalarda artan
nakit iadesi
kayıt olmakkayıt olmak
Distribütör

Distribütör olun ve büyüme için yeni fırsatlar yaratın.

Ürün  tanıtımı, ekip geliştirme ve ciro  artışı için şirket, pazarlama planına göre ücret ödüyor. Yeni tüketicileri ve  ortakları  kullanışlı bir kişisel hesaba kaydet ve  haftada birkaç saatini dağıtım faaliyetlerine ayırarak mobil işini  yürüt.

Üründe %20 indirim
veya satın alma bedelinin %100'ünün bonuslarla ödenmesi
Haftada birkaç saat çalışırsanız ek gelir elde edersiniz

'Coral Business Academy'de ücretsiz eğitim
kayıt olmakkayıt olmak
İş ortağı

 Uluslararası bir şirketle  ortaklık yaparak kendi işinizi  kurun ve geliştirin.

Herkese kendi ekibini kurma ve gelirini  artırma fırsatı veriyoruz.  Coral  Business  Academy'de eğitim alabilir ve ortaklarınız için lider  olabilirsiniz. Olasılıklar sonsuzdur: işinizin ne kadar ileri gidebileceğine yalnızca siz  karar verirsiniz.


Harika arkadaşlık ortamında parlak yolculuklar
Başarılarının binlerce kişinin önünde
sahnede tanınması
Coral Club'tan
bonus olarak araba ya da hayal gibi bir ev
kayıt olmakkayıt olmak
MOTIVATION * MOTIVATION * MOTIVATION * MOTIVATION * 
PROGRAMLAR
CORAL CLUB ORTAKLARININ
MOTİVASYONLARI
MOTİVASYON PROGRAMLARI
MOTİVASYONLARI

Şirketten alınan bonuslarla      

Coral Сlub’ın ortağı olmak
Coral Сlub’ın ortağı olmak
Contact us
Help and training
Region code
Customer Service
Should you have any questions, please do not hesitate to contact us
Should you have any questions, please do not hesitate to contact us
Start chat